עבריתEnglish
sign_up

אמצעי תשלום העומדים לרשותכם

אמצעי התשלום העומדים לרשותכם: כרטיסי אשראי, המחאות או מזומן.

 • תשלום באמצעות כרטיסי אשראי : התשלום הוא תשלום מקוון - למכתב התשלומים שנשלח אליך, צורף מספר לקוח ייחודי עימו תכנס לאתר לצורך ביצוע התשלום באופן מקוון.
  במידה ונתקלתם בבעייה בעת הרישום, ניתן לקבל תמיכה בטלפון: 03-3027272
  הערה חשובה להורים שיש להם מספר ילדים בתוכנית : כדי למנוע חיובים כפולים, המערכת לא מאפשרת גביה כפולה באותו יום מאותו כרטיס אשראי. באפשרותכם לשלם עבור כל ילד בכרטיס אשראי שונה באותו היום, או לחילופין לבצע את התשלום באותו כרטיס אשראי בימים שונים. שימו לב להכנס עם קוד לקוח המתאים לכל אחד מהילדים.
  כמו כן, אנא יידעו אותנו כי מדובר באחים בכדי שנוכל לזכותכם בהנחת אחים בסך 15% על שכ"ל של האח הבוגר. יש ליידע אותנו עד חודש דצמבר כדי לזכות בהנחת אחים, לא תוכר הנחת אחים רטרואקטיבית.

 • תשלום באמצעות המחאות : יש לרשום לפקודת "המרכז הישראלי לקידום מדעי המתמטיקה" (למוטב בלבד) ולשלוח בצירוף טופס עדכון הפרטים האישיים בדואר רשום בלבד! לכתובת: המרכז הישראלי לקידום מדעי המתמטיקה (עבור שכ"ל), ת.ד. 1570, רמת גן, 5211501.
  (לתשומת ליבכם, השיבוץ יתבצע רק לאחר קבלת ההמחאות במשרד, ועל כן אפשרות זו פחות מומלצת כיוון שהקבוצה המבוקשת על ידכם עלולה להתמלא עד להגעת ההמחאות בדואר)

 • תשלום במזומן : יש להגיע למשרדי התכנית הנמצאים באוניברסיטת בר אילן, בניין אגודת הסטודנטים מבנה 107 קומת קרקע (הכניסה למשרד מימין לאקדמון) בימים א'-ה בין השעות 8:30-14:30. (בתיאום מראש בטלפון 072-2152021 , 072-2223154) אין אפשרות לכניסה עם הרכב לאוניברסיטה.