עבריתEnglish

כנס בוגרים תשע"ט

תמונות מחזור יום ראשוןתמונת מחזור יום חמישי

כמידי שנה לאחר הבגרות במתמטיקה, התקיים כנס הבוגרים השנתי למסיימי תוכנית ההאצה לבגרות. השנה, בשל כמות הבוגרים הגדלה בכל שנה, קיימנו בפעם הראשונה שני כנסי סיום.
מאות בוגרים נרגשים מכל קצות הארץ, ממשגב ועד אשקלון, שרק לפני שבוע סיימו את הבגרות במתמטיקה בהצלחה רבה, הגיעו עם הוריהם הגאים לכנס הסיום שהתקיים באולם "וואהל" באוניברסיטת בר אילן בשבוע של ה 26.5.19
השנה סיימו בהצלחה את התוכנית 561 תלמידים ב-31 קבוצות מכל רחבי הארץ, מתוכם 163 בנות. אנו רואים בבוגרותינו נכס חשוב מאין כמוהו וצופים כי מספר הבנות ימשיך לגדול גם בשנה הבאה.
כל כנס היה מורכב משני חלקים:
בחלקו הראשון של הכנס התקיים טקס סיום. הבוגרות והבוגרים עטו על עצמם גלימות חגיגיות, הצטלמו עם משפחותיהם וכן בתמונת מחזור חגיגית עם הגלימות ותעודות הסיום.
בטקס ברכה מנכ"לית התוכנית, הגב' אלישבע פרידמן, את הבוגרים ואיחלה להם דרך צלחה.
והבוגר הטרי יהלי ריכטר נשא מילות סיכום בשם חבריו הבוגרים
בתום החלק הראשון העבירו ראשי ה"תוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה" את השרביט למנהלי ה"החממה האקדמית לנוער" של אוניברסיטת בר-אילן.
בחלקו השני של הערב פרשו מנהלי ה"חממה האקדמית לנוער", פרופ' עוזי וישנה וד"ר ארז שיינר, את כל אפשרויות הלימוד הפתוחות לבוגרי התוכנית.
לאחר מכן קיבלו הבוגרים טיפים חשובים לעתיד מפי אורית חסון , סטודנטית שנה ג' ב"חממה האקדמית לנוער" ובוגרת התוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה.

בסיום הערב, פגשו הבוגרים והוריהם את נציגי מחלקות פיזיקה, הנדסה, מדעי המחשב, כימיה ומתמטיקה, שאלו שאלות, וקיבלו מידע חשוב לפני ההרשמה לתוכנית האקדמית לנוער.
במהלך כל הערב הוקרנה מצגת חגיגית של בוגרי התוכנית, מסכמים את שנותיהם המשמעותיות בתוכנית


פרופ' עוזי וישנה ראש החממה האקדמית לנוער


מנכ"לית התוכנית, הגב' אלישבע פרידמן מברכת את הבוגרים הטריים

לצפייה בתמונות מיום ראשון 26/5 לצפיה בתמונות מיום חמישי 30/05